O nás

TRIKOLÓRA-SOUKROMNÍCI-NEZÁVISLÍ

Víme, jak uzdravit Zlínský kraj 

Koalice TRIKOLORA – SOUKROMNÍCI – NEZÁVISLÍ nabízí voličům jasnou alternativu současného stylu vedení Zlínského kraje. Náš program je postaven na zodpovědnosti, odbornosti a otevřeném jednání vůči občanům. Naši kandidátku tvoří významné osobnosti, odborníci s bohatými zkušenostmi a lidé, kteří jsou připraveni pracovat tak, aby se nám všem ve Zlínském kraji skvěle žilo. V našem kraji potřebujeme řešit mnoho problémů, nikoliv jen jedno. Jsme připraveni napravit chybná krajská rozhodnutí a s použitím zdravého selského rozumu vrátit věci do normálního stavu.

 

Zodpovědnost

Máme jasný plán, jak uzdravit Zlínský kraj. Zastavíme megalomanské projekty, zabráníme ekonomickému kolapsu, rozhýbeme klíčové investice ve zdravotnictví, dopravě a bydlení. Jsme zodpovědní k budoucnosti a víme, že Zlínský kraj musí být skvělým domovem nejen pro nás, ale také pro příští generace.

Otevřenost

Vrátíme lidem Zlínský kraj. Skoncujeme s vládou jednoho muže, manipulacemi, urážkami a mafiánskými manýry. Hejtmanství otevřeme veřejnosti tak, aby znovu sloužilo lidem, ne politickým dinosaurům a jejich mocenským zájmům. Zajistíme transparentnost každého rozhodnutí i každé utracené koruny.

Odbornost 

Známe problémy Zlínského kraje a víme, jak je řešit. Našimi kandidáty jsou zkušení odborníci, zodpovědní manažeři i lidé s velkými životním přehledem a dlouholetou praxí, kteří jsou připraveni pracovat pro občany Zlínského kraje. Na jejich znalosti i zkušenosti se můžete spolehnout.

 

 

Napište nám