Kandidáti

1. MUDr. Jaromír Bernátek

1. MUDr. Jaromír Bernátek

primář, lékař a předseda okresního sdružení České lékařské komory

Pozlovice

2. Ing. Michal Dvouletý, MBA

2. Ing. Michal Dvouletý, MBA

ředitel společnosti, zastupitel Zlínského kraje a města Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

3. PhDr. Mgr. Ivo Mitáček

3. PhDr. Mgr. Ivo Mitáček

bezpečnostní a mediální expert, zastupitel města Zlína

Zlín

4. Radim Červenka

4. Radim Červenka

podnikatel

Vidče

5. Ing. Mgr. Libuše Bídová

5. Ing. Mgr. Libuše Bídová

starostka obce

Nezdenice

6. Mgr. Svatava Ságnerová

6. Mgr. Svatava Ságnerová

prezidentka Asociace školních sportovních klubů ČR, zastupitelka města Holešov

Holešov

7. Petr Matoušek, MBA

7. Petr Matoušek, MBA

starosta obce

Stříbrnice

8. Ing. Jiří Procházka, MBA

8. Ing. Jiří Procházka, MBA

podnikatel, zastupitel města Zlín

Zlín

9. Mgr. Bronislav Vajdík

9. Mgr. Bronislav Vajdík

OSVČ, bývalý ředitel Sociálních služeb Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

10. Ing. Jana Křižková, MBA

10. Ing. Jana Křižková, MBA

starostka obce

Komňa

11. Mgr. Jiří Pernický

11. Mgr. Jiří Pernický

ředitel Střediska volného času Domeček

Valašské Meziříčí

12. Kamil Horák

12. Kamil Horák

referent odboru životního prostředí

Holešov

13. Miroslav Okál

13. Miroslav Okál

bývalý hokejista, zastupitel města Zlín

Zlín

14. Ing. Jaromír Tomšů

14. Ing. Jaromír Tomšů

ředitel společnosti

Holešov

15. Ing. Otakar Mahdal, MBA

15. Ing. Otakar Mahdal, MBA

předseda bytového družstva Panorama Uherský Brod

Uherský Brod

16. Ing. Jiří Maršálek

16. Ing. Jiří Maršálek

elektro-projektant

Chropyně

17. Bc. Marie Hejtmánková

17. Bc. Marie Hejtmánková

bývalá náměstkyně pro léčebnou péči KNTB

Zlín

18. Roman Konůpka

18. Roman Konůpka

zástupce ředitele ZUŠ, hudební skladatel

Horní Lideč

19. Mgr. Lukáš Žmolík

19. Mgr. Lukáš Žmolík

podnikatel, politolog

Uherský Brod

20. Mgr. Jarmila Melichaříková, MBA

20. Mgr. Jarmila Melichaříková, MBA

starostka obce Velká Lhota

Velká Lhota

21. Jan Klech

21. Jan Klech

podnikatel

Kroměříž

22. Jitka Ševčíková

22. Jitka Ševčíková

administrativní pracovnice

Zlín

23. Rudolf Chmelař

23. Rudolf Chmelař

manažer, předseda Sdružení podnikatelů Zlínského kraje

Zlín

24. Ing. Radúz Mácha

24. Ing. Radúz Mácha

ředitel Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje, zastupitel města Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm

25. Lukáš Lanč

25. Lukáš Lanč

student práv

Kroměříž

26. doc. Ing. Petr Novák, Ph.D.

26. doc. Ing. Petr Novák, Ph.D.

akademický pracovník Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně

Zlín

27. Antonín Novák

27. Antonín Novák

podnikatel, zakladatel nadačního fondu Slušovice, zastupitel města Slušovice

Slušovice

28. Mgr. David Lukáš

28. Mgr. David Lukáš

marketingový specialista, zastupitel města Staré Město

Staré Město

29. Ing. Marek Konvičný

29. Ing. Marek Konvičný

podnikatel, včelař

Valašské Meziříčí

30. Veronika Kocourková

30. Veronika Kocourková

referentka odboru životního prostředí

Holešov

31. Mgr. Zdeněk Botek

31. Mgr. Zdeněk Botek

místostarosta města Hluk

Hluk

32. Ing. Lubomír Dudík

32. Ing. Lubomír Dudík

Technik

Otrokovice

33. Josef Jandouš

33. Josef Jandouš

starosta obce Nedachlebice

Nedachlebice

34. Pavel Homola

34. Pavel Homola

podnikatel

Bojkovice

35. MUDr. Stanislav Zemek

35. MUDr. Stanislav Zemek

lékař, zastupitel města Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

36. Irena Borová

36. Irena Borová

administrativní pracovnice

Slavičín

37. Věra Lusková

37. Věra Lusková

soukromý zemědělec

Velké Karlovice

38. Robert Hájek

38. Robert Hájek

živnostník, holič, zakládající člen Nadačního fondu J. A. Bati

Uherské Hradiště

39. Ing. Martin Kašpárek

39. Ing. Martin Kašpárek

starosta obce Trnava

Trnava

40. Pavel Jurčeka

40. Pavel Jurčeka

podnikatel, radní města Uherský Ostroh, dobrovolný hasič

Uherský Ostroh

41. Miroslav Kovářík

41. Miroslav Kovářík

starosta obce Modrá

Modrá

42. Ing. arch. Vladimír Graca

42. Ing. arch. Vladimír Graca

architekt, podnikatel

Uherské Hradiště

43. Ivo Valenta

43. Ivo Valenta

senátor, podnikatel, zastupitel Zlínského kraje

Zlín

44.  Libor Lukáš

44. Libor Lukáš

bývalý hejtman, podnikatel, zastupitel obce Pitín

Pitín

45. Ing. Jan Bravenec

45. Ing. Jan Bravenec

jednatel společnosti

Zlín

46. Mgr. Petr Škrášek, MBA

46. Mgr. Petr Škrášek, MBA

podnikatel

Šumice

47. Radim Kuchař

47. Radim Kuchař

podnikatel

Bojkovice

48. Mgr. Martin Chmela

48. Mgr. Martin Chmela

právník

Uherské Hradiště

49. Mgr. Aleš Mazúrek

49. Mgr. Aleš Mazúrek

speciální pedagog, sportovní novinář, marketingový specialita

Uherské Hradiště

50. Ing. Zdeněk Vajdík

50. Ing. Zdeněk Vajdík

podnikatel

Kunovice